Kiekkokoulun Bauer liigojen otteluohjelma
18.11.2019 14:56 Uutiset / Kiekkokoulu

Kiekkokoulun Bauer liigojen; Supreme ja Vapor otteluohjelma

Bauer Supreme ja Vapor-LIIGA 2019-2020
SUPREME ALKAA SUPREME ALKAA
Lappeenranta 07.12 Klo 11:30 harjhalli Inkeroinen 08.12.19 Klo 14-16
Saipa Kohot Ketterä Joset Aakoo KK Musta
Saipa Zaporskyt Ketterä Liparit Lupo KK Oranssi
Saipa Kohot Ketterä Liparit Aakoo KK Oranssi
Saipa Zaporskyt Ketterä Joset Lupo KK Musta
Valkeala 07.12.19 13:00-15:00 Kotka 07.12.19 Klo 10:15-12:00
KK Valkoinen Saipa Perssonit Titaanit LJK White
KK Bauer Saipa Ramstedtit Ky-80 LJK Green
KK Valkoinen Saipa Ramstedtit Titaanit LJK Green
KK Bauer Saipa Perssonit Ky-80 LJK White
Imatra 14.12.19 Klo 12:15-14:15 Hamina 15.12.19 Klo 11-12:50
Ketterä Joset LJK White Titaanit Saipa Kohot
Ketterä Liparit LJK Green Ky-80 Saipa Zaporskyt
Ketterä Liparit LJK Green Titaanit Saipa Zaporskyt
Ketterä Joset LJK White Ky-80 Saipa Kohot
Valkeala 14.12.19 13:00-15:15
KK Musta Saipa Perssonit
KK Oranssi Saipa Ramstedtit
KK Musta Saipa Ramstedtit
KK Oranssi Saipa Perssonit
JOULUTAUKO
2020
Luumäki 04.01.20 Klo 12:45-15:15 Lappeenranta 12.01.20 Klo16:15-18 liigahalli
Lupo KK Valkoinen Saipa Perssonit Ketterä Joset
Aakoo KK Bauer Saipa Ramstedtit Ketterä Liparit
Lupo KK Bauer Saipa Ramstedtit Ketterä Joset
Aakoo KK Valkoinen Saipa Perssonit Ketterä Liparit
Loviisa 05.01.20 Klo 14 Kuusankoski 04.01.20 Klo 16:30-18:15
LJK White Saipa Kohot KK Musta Titaanit
LJK Green Saipa Zaporskyt KK Oranssi Ky-80
LJK White Saipa Zaporskyt KK Musta Ky-80
LJK Green Saipa Kohot KK Oranssi Titaanit
Vaporliiga alkaa
Kuusankoski 4.1.20 Klo 12-14 Vapor Lappeenranta 12.01 Vapor Klo 12:15-14 Liigahalli
KK Kultsit Titaanit White Saipa Markukset Ky-80
KK Luigit Titaanit Blue Saipa Tomit Lupo
KK Kultsit Titaanit Blue Saipa Markukset Lupo
KK Luigit Titaanit White Saipa Tomit Ky-80
Kuusankoski 4.1.20 Klo 14:15-16:15 Vapor
KK Tinket Saipa Anssit
KK Mambat Saipa Mariot
KK Tinket Saipa Mariot
KK Mambat Saipa Anssit
Lappeenranta 18.01 Klo 14:30-16:15 Harj.halli Imatra 18.01.20 Klo 12-14
Saipa Kohot KK Valkoinen Ketterä Joset Lupo
Saipa Zaporskyt KK Bauer Ketterä Liparit Aakoo
Saipa Kohot KK Bauer Ketterä Liparit Aakoo
Saipa Zaporskyt KK Valkoinen Ketterä Joset Lupo
Loviisa 18.01.20 Klo 12 Kotka 18.01.20
LJK White KK Musta Titaanit Saipa Perssonit
LJK Green KK Oranssi Ky-80 Saipa Ramstedtit
LJK White KK Oranssi Ky-80 Saipa Perssonit
LJK Green KK Musta Titaanit Saipa Ramstedtit
Kausala 19.01.20 Klo 10-12 Vapor Valkeala 25.01.20 14:15-16:15
Aakoo KK Tinket KK Valkoinen Ketterä Joset
Iitti Hockey KK Mambat KK Bauer Ketterä Liparit
Aakoo KK Tinket KK Valkoinen Ketterä Liparit
Iitti Hockey KK Mambat KK Bauer Ketterä Joset
Inkeroinen 25.01.20 Klo 13:45-15:45
Lupo LJK White
Aakoo LJK Green
Aakoo LJK White
Lupo LJK Green
Lappeenranta 25.1.20 Vapor Klo 10:45-12:30 Kotka 25.01.20 Vapor Klo 13:15-15:20
Saipa Anssit Aakoo Titaanit White Ky-80
Saipa Mariot Iitti Hockey Titaanit Blue Lupo
Saipa Anssit Iitti Hockey Titaanit White Lupo
Saipa Mariot Aakoo Titaanit Blue Ky-80
Valkeala 25.1.20 Vapor Klo 12-14
KK Kultsit Saipa Markukset
KK Luigit Saipa Tomit
KK Kultsit Saipa Tomit
KK Luigit Saipa Markukset
Imatra 08.02.20 Klo 16:15-18:00 Lappeenranta 2.2.20 Klo 10:45-12:30 UK2
Ketterä Joset Titaanit Saipa Kohot KK Musta
Ketterä Liparit Ky-80 Saipa Zaporskyt KK Oranssi
Ketterä Liparit Titaanit Saipa Kohot KK Oranssi
Ketterä Joset Ky-80 Saipa Zaporskyt KK Musta
Valkeala 1.2.20 Klo 12-14 Lappeenranta 2.2.20 Klo 12:45-14:30 UK2
KK Valkoinen LJK White Saipa Perssonit Lupo
KK Bauer LJK Green Saipa Ramstedtit Aakoo
KK Bauer LJK White Saipa Perssonit Aakoo
KK Valkoinen LJK Green Saipa Ramstedtit Lupo
Luumäki 8.02.20 Vapor Klo 15:00-17:30 Inkeroinen 08.02.20 Vapor Klo 13:45-15:45
Ky-80 KK Kultsit Aakoo Saipa Markukset
Lupo KK Luigit Iitti Hockey Saipa Tomit
Ky-80 KK Luigit Aakoo Saipa Tomit
Lupo KK Kultsit Iitti Hockey Saipa Markukset
Kotka 08.02.20 Vapor Klo 13:15-15:00 Harj.halli
Titaanit White Saipa Anssit
Titaanit Blue Saipa Mariot
Titaanit White Saipa Mariot
Titaanit Blue Saipa Anssit
Loviisa 15.02.20 Klo 12 Valkeala 16.02.20 Klo 12-14
LJK White Saipa Perssonit KK Musta Ketterä Joset
LJK Green Saipa Ramstedtit KK Oranssi Ketterä Liparit
LJK White Saipa Ramstedtit KK Musta Ketterä Liparit
LJK Green Saipa Perssonit KK Oranssi Ketterä Joset
Hamina 16.02 Klo 11-12:45 Luumäki 16.02.20 Klo 13:45-15:45
Titaanit KK Valkoinen Lupo Saipa Kohot
Ky-80 KK Bauer Aakoo Saipa Zaporskyt
Titaanit KK Bauer Lupo Saipa Zaporskyt
Ky-80 KK Valkoinen Aakoo Saipa Kohot
Hamina 22.02.20 Klo 11-12:45 Valkeala 22.02.20 Klo 12-14
Titaanit Lupo KK Musta KK Valkoinen
Ky-80 Aakoo KK Oranssi KK Bauer
Titaanit Aakoo KK Musta KK Bauer
Ky-80 Lupo KK Oranssi KK Valkoinen
Lappeenranta 22.2.20
Saipa Kohot Saipa Perssonit
Saipa Zaporskyt Saipa Ramstedtit
Saipa Zaporskyt Saipa Perssonit
Saipa Kohot Saipa Ramstedtit
Lappeenranta 22.02.20 Vapor Klo 13-14:45 UK2 Kausala 22.2.20 Vapor Klo11-13
Saipa Markukset KK Tinket Aakoo Titaanit White
Saipa Tomit KK Mambat Iitti Hockey Titaanit Blue
Saipa Markukset KK Mambat Aakoo Titaanit Blue
Saipa Tomit KK Tinket Iitti Hockey Titaanit White
Lappeenranta 22.2.20 Vapor Klo 15:00.16:45 UK2 Kuusaa 07.03.20 Vapor Klo 12-14
Saipa Anssit KK Kultsit KK Tinket Ky-80
Saipa Mariot KK Luigit KK Mambat Lupo
Saipa Anssit KK Luigit KK Tinket Ky-80
Saipa Mariot KK Kultsit KK Mambat Lupo
Kotka 07.03.20 Vapor Klo 10-11:45, Kilpahalli Kuusaa 07.03.20 Vapor Klo 14:15-16:15
Titaanit White Saipa Markukset KK Kultsit Aakoo
Titaanit Blue Saipa Tomit KK Luigit Iitti Hockey
Titaanit White Saipa Tomit KK Kultsit Iitti Hockey
Titaanit Blue Saipa Markukset KK Luigit Aakoo
Kausala 14.03.20 Vapor Klo 13-15 Hamina 21.3.20 Vapor
Aakoo Ky-80 Ky-80 Saipa Anssit
Iitti Hockey Lupo Lupo Saipa Mariot
Aakoo Lupo Ky-80 Saipa Mariot
Iitti Hockey Ky-80 Lupo Saipa Anssit
Valkeala 21.3.2020 Vapor Klo 13-15
KK Tinket Titaanit White
KK Mambat Titaanit Blue
KK Tinket Titaanit Blue
KK Mambat Titaanit White

   
Lisää uutisia
Kiekkokoulu
Kategoriat