Supreme turnauksen otteluohjelma
27.3.2019 10:37 Uutiset / Kiekkokoulu

Supreme turnaus, otteluohjelma

SUPREME LOPPUTURNAUS VALKEALA 31.03.19
AIKA LOHKOT A ja B KENTTÄ1 TULOS AIKA LOHKOT C ja D KENTTÄ2 TULOS
8:00 KK Musta A Ky-80 Valkoinen 8:00 KK Oranssi Ky-80 Musta
8:30 KK Valkoinen Aakoo 8:30 KK Musta B Iitti Hockey
9:00 Jään ajo Jään ajo 9:00 Jään ajo Jään ajo
9:15 Jukurit Keltainen Saipa Villet 9:45 Saipa Elmerit Jukurit Sininen
9:45 Saipa Kallet Ketterä Sininen 10:15 Ketterä Valkoinen Saipa Topit
10:15 Jään ajo Jään ajo 10:45 Jään ajo Jään ajo
10:30 KK Musta A Jukurit Keltainen 11:00 KK Oranssi Saipa Elmerit
11:00 KK Valkoinen Saipa Kallet 11:30 KK Musta B Ketterä Valkoinen
11:30 Jään ajo Jään ajo 12:00 Jään ajo
11:45 Ky-80 Valkoinen Saipa Villet 12:15 Ky-80 Musta Jukurit Sininen
12:15 Aakoo Ketterä Sininen 12:45 Iitti Hockey Saipa Topit
12:45 Jään ajo Jään ajo 13:15 Jään ajo Jään ajo
13:00 KK Musta A Saipa Villet 13:30 KK Oranssi Jukurit Sininen
13:30 KK Valkoinen Ketterä Sininen 14:00 KK Musta B Saipa Topit
14:00 Jään ajo Jään ajo 14:30 Jään ajo Jään ajo
14:15 Jukurit Keltainen Ky-80 Valkoinen 14:45 Ketterä Valkoinen Iitti Hockey
14:45 Saipa Kallet Aakoo 15:15 Saipa Elmerit Ky-80 Musta
15:15 Jään ajo Jään ajo 15:45 Jään ajo Jään ajo
15:30 lohkon A 1 lohkon B 2 16:00 lohkon C 1 lohkon D 2
16:00 lohkon B 1 lohkon A 2 16:30 lohkon D 1 lohkon C 2
16:30 Jään ajo Jään ajo 17:00 Jään ajo Jään ajo
16:45 lohkon A 4 lohkon B 3 17:15 lohkon C 4 lohkon D 3
17:15 lohkon B 4 lohkon A 3 17:45 lohkon D 4 lohkon C 3
17:45 Jään ajo Jään ajo 18:15 Jään ajo Jään ajo
18:00 Pelin A4 B3 voittaja Pelin B4 A3 voittaja 18:30 Pelin C4 D3 voittaja Pelin D4 C3 voittaja
18:30 Pelin A1 B2 voittaja Pelin B1 A2 voittaja 19:00 Pelin C1 D2 voittaja Pelin D1 C2 voittaja
Lohkojen välillä (4lohkoa) yksinkertainen sarja, 1vs2 ja 2vs1, 3vs4 ja 4vs 3 4 peliä ja voittajat 5
voitto 3 pistettä, tasuri 1 loppuottelu
pisteet, maaliero, keskinäinen peli, arpa peliaika 25min
KK Musta A KK Oranssi
Ky-80 Valkoinen Saipa Elmerit
Jukurit Keltainen Jukurit Sininen
Saipa Villet Ky-80 Musta
Saipa Kallet KK Musta B
KK Valkoinen Iitti Hockey
Ketterä Sininen Ketterä Valkoinen
Aakoo Saipa Topit

   
Lisää uutisia
Kiekkokoulu
«  Kesäkuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
 
Kategoriat