Bauer liigojen otteluohjelmat
16.11.2018 14:38 Uutiset / Kiekkokoulu

Kiekkokoululaisten ja F2 junnujen Bauer liigojen otteluohjelma, Lohkot Supreme (2011 syntyneet) ja Vapor (2012 syntyneet)

Bauer Supreme ja Vapor-LIIGA 2018-2019
SAIMAA-LOHKO KYMI-LOHKO
Lappeenranta 01.12 Klo 17:15-19:00 Inkeroinen 02.12.18 Klo 13-15
Saipa Villet Ketterä Valkoinen Aakoo KK Musta A
Saipa Kallet Ketterä Sininen Iitti Hockey KK Valkoinen
Saipa Villet Ketterä Sininen Aakoo KK Valkoinen
Saipa Kallet Ketterä Valkoinen Iitti Hockey KK Musta A
Luumäki 01.12 Klo 14-15:40 Kausala 08.12.18 klo 11-13
Lupo Saipa Topit Aakoo Titaanit Red
Lupo Saipa Elmerit Iitti Hockey Titaanit Blue
Aakoo Titaanit Red
Luumäki 08.12 Klo 11:30-13:10 Iitti Hockey Titaanit Blue
Lupo Saipa Villet
Lupo Saipa Kallet Valkeala 09.12.18 12:00-14:00
KK Musta B Ky-80 Musta
KK Oranssi Ky-80 Valkoinen
KK Musta B Ky-80 Valkoinen
Imatra 15.12.18 KK Oranssi Ky-80 Musta
Ketterä Valkoinen Lupo
Ketterä Sininen Lupo Hamina 15.12.18 11:30-13:30 ?
Ky-80 Musta Aakoo
Imatra 16.12.18 Ky-80 Valkoinen Iitti Hockey
Ketterä Valkoinen Saipa Topit Ky-80 Valkoinen Aakoo
Ketterä Sininen Saipa Elmerit Ky-80 Musta Iitti Hockey
Ketterä Sininen Saipa Topit
Ketterä Valkoinen saipa Elmerit Valkeala 16.12.18 14:15-16:15
KK Musta A Titaanit Red
KK Valkoinen Titaanit Blue
KK Valkoinen Titaanit Red
KK Musta A Titaanit Blue
Kotka 22.12.18 15:45-17:25
Titaanit Red Ky-80 Musta
Titaanit Blue Ky-80 Valkoinen
Titaanit Red Ky-80 Valkoinen
Titaanit Blue Ky-80 Musta
JOULUTAUKO
2019
Inkeroinen 05.01.19 Klo 13:45-15:45

Aakoo Saipa Villet

Iitti Hockey Saipa Kallet

Aakoo Saipa Villet

Iitti Hockey Saipa Kallet

Valkeala 05.01.1 KLo 12:15-14:15
KK Musta A Ky-80 Musta
KK Valkoinen Ky-80 Valkoinen
KK Valkoinen Ky-80 Valkoinen
KK Musta A Ky-80 Musta
Vaporliiga alkaa


Inkeroinen 12.01.18 Klo 13:45 Vapor


Aakoo Saipa Keltainen


Iitti Hockey Saipa Musta


Iitti Hockey Saipa Keltainen


Aakoo Saipa Musta
Valkeala 13.01.19 Vapor Klo 12-14
KK BlackLJK
KK Orange Lupo


KK Black Lupo

KK OrangeLJK
Lappeenranta 12.01.19 Klo 11:30-13:15 (Harkkahalli)
Saipa Topit KK Musta A


Saipa Elmerit KK Valkoinen

Saipa Topit KK Valkoinen


Saipa Elmerit KK Musta A


Kausala 13.01.19 Klo 12-14 Hamina 12.01.19
Aakoo KK Musta B Ky-80 Musta Lupo
Iitti Hockey KK Oranssi Ky-80 Valkoinen Lupo
Aakoo KK Musta B
Iitti Hockey KK Oranssi


Valkeala 19.01.19 Klo 12-14


KK Musta B Ketterä Valkoinen


KK Oranssi Ketterä Sininen


KK Musta B Ketterä Sininen


KK Oranssi Ketterä Valkoinen
Luumäki 19.01.19 Klo 13-15 Hamina 19.01.19
Lupo Aakoo Ky-80 Musta Saipa Topit
Lupo Iitti Hockey Ky-80 Valkoinen Saipa Elmerit
Ky-80 Valkoinen Saipa Topit
Ky-80 Musta Saipa Elmerit
Lappeenranta 26.1.19 Vapor Klo 11-12:45 Kotka 26.1.19 Vapor 10:00-12:00 kilpa
Saipa Valkoinen KK Black Titaanit Red Aakoo
Saipa Sininen KK Orange Titaanit Blue Iitti Hockey
Saipa Valkoinen KK Orange Titaanit Red Iitti Hockey
Saipa Sininen KK Black Titaanit Blue Aakoo
Luumäki 26.1.2019 Vapor Klo 13:30-15:30
KK WhiteLKJ
Lupo LJK
KK WhiteLupo


Valkeala 03.02.19 Klo 12-14 Lappeenranta 02.02.19 KLo 11:00-12:45
KK Musta A Lupo Saipa Villet KK Musta B
KK Valkoinen Lupo Saipa Kallet KK Oranssi
Saipa Villet KK Musta B
Saipa Kallet KK Oranssi
Imatra 03.02.19 Klo 15-17

Ketterä Valkoinen Aakoo


Ketterä Sininen Iitti Hockey

Ketterä Sininen Aakoo

Ketterä Valkoinen Iitti Hockey

Kausala 9.02.19 Vapor Klo 11-13 Loviisa 09.02.19 Klo 13:30-15:30 Vapor
Aakoo KK Black LJK Saipa Keltainen
Iitti Hockey KK Orange Titaanit Saipa Musta
Iitti Hockey KK Orange LJKSaipa Musta
Aakoo KK Black Titaanit Saipa Keltainen
Kotka 09.02.19 Vapor 10:00-12:00 kilpa
Titaanit Red Saipa Valkoinen
Titaanit Blue Saipa Sininen
Titaanit Red Saipa Valkoinen
Titaanit Blue Saipa Sininen
Hamina 16.02.19 Kuusankoski 17.02.19 Klo 12:15-14:15
Ky-80 Musta Ketterä Valkoinen KK Musta A Saipa Villet
Ky-80 Valkoinen Ketterä Sininen KK Valkoinen Saipa Kallet
Ky-80 Valkoinen Ketterä Sininen KK Valkoinen Saipa Villet
Ky-80 Musta Ketterä Valkoinen KK Musta A Saipa Kallet
Lappeenranta 16.02
Saipa Topit Aakoo


Saipa Elmerit Iitti Hockey


Saipa Topit Aakoo
Saipa Elmerit Iitti Hockey
Valkeala 09.03.19 Klo 12:15-14:15 Luumäki 10.03.19 Klo 11:30-13:30
KK Musta A Ketterä Valkoinen Lupo KK Musta B
KK Valkoinen Ketterä Sininen Lupo KK Oranssi
KK Valkoinen Ketterä Sininen
KK Musta A Ketterä Valkoinen
Lappeenranta 09.03.19
Saipa Villet Ky-80 Musta
Saipa Kallet Ky-80 Valkoinen
Saipa Villet Ky-80 Valkoinen
Saipa Kallet Ky-80 Musta
Lappeenranta 16.3.19 Vapor Klo 11-12:20 halli 2 Lappeenranta 16.03.19 VaporKlo 12:20-13:45
Saipa Keltainen KK Black
Saipa ValkoinenLJK
Saipa Musta KK Orange
Saipa SininenLJK
Saipa Keltainen KK Orange


Saipa Musta KK Black

Valkeala 16.3.19 Vapor Klo 12:15-14:15
KK White Aakoo
Lupo Iitti Hockey
KK White Iitti Hockey
Lupo Aakoo


   
Lisää uutisia
Kiekkokoulu
«  Elokuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
 
Kategoriat