Bauer Nexus liigan otteluohjelma
16.11.2018 14:54 Uutiset / F-10

Bauer Nexus liigan otteluohjelma

Saimaa Kymi
L-ranta 03.11 Klo 15-17 Inkeroinen 04.11 Klo 13-15
Saipa Sharks Ketterä Sininen Aakoo Titaanit Red
Saipa Kings Ketterä Iihoo Titaanit White
Saipa Sharks Ketterä Aakoo Titaanit White
Saipa Kings Ketterä Sininen Iihoo Titaanit Red
Luumäki 03.11 Klo 11-13 Valkeala 04.11 Klo 12-14
Lupo Saipa Bruins Kookoo Bruins KY-80 Salmiakki
Ketterä Valkoinen Saipa Jets Kookoo Oilers KY-80 Sitruuna
Lupo Saipa Jets Kookoo Bruins KY-80 Sitruuna
Ketterä Valkoinen Saipa Bruins Kookoo Oilers KY-80 Salmiakki
Imatra 17.11 Klo 12:15-14:00 Hamina 10.11 Klo.
Lupo Saipa Sharks KY-80 Salmiakki KooKoo Jets
Ketterä Valkoinen Saipa Kings KY-80 Sitruuna KooKoo Panthers
Lupo Saipa Kings KY-80 Salmiakki KooKoo Panthers
Ketterä Valkoinen Saipa Sharks KY-80 Sitruuna KooKoo Jets
Imatra 17.11 Klo 14:15-16:00 Valkeala 17.11 Klo 12-14
Ketterä Sininen Saipa Bruins KooKoo Jets Aakoo
Ketterä Saipa Jets KooKoo Panthers Iihoo
Ketterä Sininen Saipa Jets KooKoo Jets Iihoo
Ketterä Saipa Bruins KooKoo Panthers Aakoo
L-ranta 01.12 Kotka 17.11 Klo 10-12 kilpa
Saipa Sharks Saipa Bruins Titaanit Red Kookoo Bruins
Saipa Kings Saipa Jets Titaanit White Kookoo Oilers
Saipa Sharks Saipa Jets Titaanit Red Kookoo Oilers
Saipa Kings Saipa Bruins Titaanit White Kookoo Bruins
Imatra 02.12 Kausala 25.11 Klo 12-14
Ketterä Sininen Lupo Aakoo KY-80 Salmiakki
Ketterä Ketterä Valkoinen Iihoo KY-80 Sitruuna
Ketterä Sininen Ketterä Valkoinen Iihoo KY-80 Salmiakki
Ketterä Lupo Aakoo KY-80 Sitruuna
Keskinäiset pelit Kausala 02.12 Klo 12-14
Aakoo Kookoo Bruins
Saipa Sharks Saipa Kings Iihoo Kookoo Oilers
Saipa Bruins Saipa Jets Aakoo Kookoo Oilers
Ketterä Ketterä Sininen Iihoo Kookoo Bruins
Lupo Ketterä Valkoinen
Valkeala 01.12 Klo 12-14
KooKoo Jets Titaanit Red
KooKoo Panthers Titaanit White
KooKoo Jets Titaanit White
KooKoo Panthers Titaanit Red
Hamina 02.12 Klo 12-13:50
KY-80 Salmiakki Titaanit Red
KY-80 Sitruuna Titaanit White
KY-80 Salmiakki Titaanit White
KY-80 Sitruuna Titaanit Red
Valkeala 16.12 Klo 12-14
Kookoo Bruins KooKoo Jets
Kookoo Oilers KooKoo Panthers
Kookoo Oilers KooKoo Jets
Kookoo Bruins KooKoo Panthers
JOULUTAUKO
VÄLISARJA VÄLISARJA
Hamina 12.01.19 Valkeala 13.01.19 Klo 14:15-16:15
KY-80 Salmiakki Saipa Sharks Kookoo Bruins Ketterä Sininen
KY-80 Sitruuna Saipa Kings Kookoo Oilers Ketterä
KY-80 Salmiakki Saipa Kings Kookoo Bruins Ketterä
KY-80 Sitruuna Saipa Sharks Kookoo Oilers Ketterä Sininen
Luumäki 12.01.19 Klo 14-16 Inkeroinen 13.01.19 Klo 13-15
Lupo KooKoo Jets Aakoo Saipa Bruins
Ketterä Valkoinen KooKoo Panthers Iihoo Saipa Jets
Lupo KooKoo Panthers Aakoo Saipa Jets
Ketterä Valkoinen KooKoo Jets Iihoo Saipa Bruins
Kausala 26.01.19 Klo 11-13 Imatra 26.01.19 Klo 13:30-15:15
Aakoo Saipa Sharks Ketterä Sininen Titaanit Red
Iihoo Saipa Kings Ketterä Titaanit White
Aakoo Saipa Kings Ketterä Sininen Titaanit White
Iihoo Saipa Sharks Ketterä Titaanit Red
L-ranta 26.01.19 Luumäki 26.01.19 Klo 10:15-12:15
Saipa Bruins KooKoo Jets Lupo KY-80 Salmiakki
Saipa Jets KooKoo Panthers Ketterä Valkoinen KY-80 Sitruuna
Saipa Bruins KooKoo Panthers Lupo KY-80 Sitruuna
Saipa Jets KooKoo Jets Ketterä Valkoinen KY-80 Salmiakki
L-ranta 09.2.19 Imatra 09.02.19 Klo 15:30-17:15 (Kaukalo 1)
Saipa Sharks Kookoo Bruins Lupo Titaanit Red
Saipa Kings Kookoo Oilers Ketterä Valkoinen Titaanit White
Saipa Sharks Kookoo Oilers Lupo Titaanit White
Saipa Kings Kookoo Bruins Ketterä Valkoinen Titaanit Red
Hamina 09.02.19 Valkeala 09.02.19 Klo 12:15-14:15
KY-80 Salmiakki Saipa Bruins KooKoo Jets Ketterä Sininen
KY-80 Sitruuna Saipa Jets KooKoo Panthers Ketterä
KY-80 Salmiakki Saipa Jets KooKoo Panthers Ketterä Sininen
KY-80 Sitruuna Saipa Bruins KooKoo Jets Ketterä
Imatra 16.02.19 Klo 13-14:45 Kotka 16.02.19 Klo 11:30-13:30 kil
Ketterä Sininen KY-80 Salmiakki Titaanit Red Saipa Sharks
Ketterä KY-80 Sitruuna Titaanit White Saipa Kings
Ketterä Sininen KY-80 Sitruuna Titaanit Red Saipa Kings
Ketterä KY-80 Salmiakki Titaanit White Saipa Sharks
Luumäki 16.02.19 Klo 11-13 Kuusankoski 17.2.19 Klo 14:30-16:30
Lupo Aakoo Kookoo Bruins Saipa Bruins
Ketterä Valkoinen Iihoo Kookoo Oilers Saipa Jets
Lupo Iihoo Kookoo Bruins Saipa Jets
Ketterä Valkoinen Aakoo Kookoo Oilers Saipa Bruins
Inkeroinen 10.3.19 Klo 13-15 L-ranta 09.03.19
Aakoo Ketterä Sininen Saipa Bruins Titaanit Red
Iihoo Ketterä Saipa Jets Titaanit White
Iihoo Ketterä Sininen Saipa Bruins Titaanit White
Aakoo Ketterä Saipa Jets Titaanit Red
Imatra 10.03.19 Klo 13:45-15:45 Valkeala 09.03.19 Klo 14:30-16:30
Lupo Kookoo Bruins KooKoo Jets Saipa Sharks
Ketterä Valkoinen Kookoo Oilers KooKoo Panthers Saipa Kings
Lupo Kookoo Oilers KooKoo Panthers Saipa Sharks
Ketterä Valkoinen Kookoo Bruins KooKoo Jets Saipa Kings

   
Lisää uutisia
F-10
«  Heinäkuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
 
Kategoriat