»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Tyttöjen Kiekkokerho alkaa Haminassa, Iitissä, Kotkassa ja Kouvolassa seurojen yhteistyöllä Haminan, Kausalan, Kotkan, Inkeroisen, Valkealan ja Kuusankosken jäähalleilla. Kerhotoiminta on 2012 syntyneille ja vanhemmille tytöille tarkoitettu matalankynnyksen

Lue lisää »

Kerhotoiminta on 2012 syntyneille ja vanhemmille tytöille

Tyttöjen Kiekkokerho alkaa Haminassa, Iitissä, Kotkassa ja Kouvolassa seurojen yhteistyöllä Haminan, Kausalan, Kotkan, Inkeroisen, Valkealan ja Kuusankosken jäähalleilla. Kerhotoiminta on 2012 syntyneille ja vanhemmille tytöille tarkoitettu matalankynn

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Poimintoja seuran otteluista
D-04Kevät 2018
4
Tam
klo 18:15
Hartwall-areena
Jokerit - PoKLi Black
BB-nuorten SM-alempi jatkosarja
6
Tam
klo 12:15
Kuusankosken jäähalli
PoKLi B - Karhu-Kissat
5-4
D-04Kevät 2018
6
Tam
klo 14:45
Kuusankosken jäähalli
PoKLi White - Hunters
CC-nuorten SM karsinta
6
Tam
klo 16:15
Vaasa
Sport - PoKLi C
2-5
D-04Kevät 2018
6
Tam
klo 17:00
Kuusankosken jäähalli
PoKLi Black - Hunters
B-teamB-Nuorten Suomi-sarja, lohko 2
6
Tam
klo 18:50
Kerava
KJT Haukat Team - PoKLi KooKoo B-team
4-4
CC-nuorten SM karsinta
7
Tam
klo 13:00
Oulu
K-laser/KKP - PoKLi C
4-3
BB-nuorten SM-alempi jatkosarja
7
Tam
klo 15:30
Kouvolan jäähalli
PoKLi B - Ilves
3-4
CC-nuorten SM karsinta
12
Tam
klo 18:30
Kouvolan jäähalli
PoKLi - Saipa/Ketterä
6-4
D-04D1 AAA jatkosarja, lohko 4a ylempi
13
Tam
klo 12:15
Kouvolan jäähalli
PoKLi Black - EPS
BB-nuorten SM-alempi jatkosarja
13
Tam
klo 14:00
Pori, Astora
Ässät - PoKLi B
4-0
CC-nuorten SM alempi jatkosarja
13
Tam
klo 17:15
Rauma
Lukko - PoKLi C
1-4
B-teamB-Nuorten Suomi-sarja, lohko 2
13
Tam
klo 19:40
Matinkylä 3
Blues Blue - PoKLi KooKoo B-team
5-9
D-04D1 AA jatkosarja, lohko 4
14
Tam
klo 12:15
Savonlinna
Sapko - PoKLi White
C2AA jatkosarja
14
Tam
klo 12:40
Järvenpää
KJT - PoKLi AA
C2A jatkosarja
14
Tam
klo 14:30
Savitaipale
StU - PoKLi A
BB-nuorten SM-alempi jatkosarja
14
Tam
klo 15:30
Kouvolan jäähalli
PoKLi B - Blues Ak.
3-2
D-05D2 AAA
14
Tam
klo 15:45
Kuusankosken jäähalli
PoKLi Black - Pelicans Turkoosi 2
1-7
D-05D2 AA
14
Tam
klo 17:30
Kuusankosken jäähalli
PoKLi White - Pelicans Valkoinen 2
2-4
D-04D1 AAA jatkosarja, lohko 4a ylempi
14
Tam
klo 19:00
Kauniainen
Grifk - PoKLi Black
CC-nuorten SM karsinta
19
Tam
klo 18:30
Kouvolan jäähalli
PoKLi C - HPK
BB-nuorten SM-alempi jatkosarja
20
Tam
klo 11:00
Kouvolan jäähalli
PoKLi - K-Laser/KKP
D-04D1 AA jatkosarja, lohko 4
20
Tam
klo 11:30
Savitaipale
Stu - PoKLi White
C2A jatkosarja
20
Tam
klo 12:00
Kuusankoski
PoKLi A - Saipa/Ketterä
C2AA jatkosarja
20
Tam
klo 13:30
Oulunkylä
K-Kissat - PoKLi AA
D-04D1 AAA jatkosarja, lohko 4a ylempi
20
Tam
klo 14:15
Kuusankosken jäähalli
PoKLi Black - Haukat
D-05D2 AA
20
Tam
klo 16:00
Asikkalantie 16, 17200 Asikkala
Pelicans Valkoinen V - PoKLi White
BB-nuorten SM-alempi jatkosarja
21
Tam
klo 13:00
Jyväskylä
JyP - PoKLi B
C2A jatkosarja
21
Tam
klo 13:45
Kotka
Titaanit - PoKLi A
B-teamB-Nuorten Suomi-sarja, lohko 2
21
Tam
klo 18:00
Savonlinna
SaPKo - PoKLi KooKoo B-team
D-05D2 AAA
21
Tam
klo 18:15
Espoonlahdentie 2-4, 02320 Espoo
EPS/Wh - PoKLi Black
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
PoKLi
«  Tammikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
 
Kategoriat